Nemovitosti 360°

Co to je 3D Scan?

Pomocí unikátní kamery a softwaru společnosti Matterport dokážeme každou nemovitost detailně naskenovat a vytvořit z ní detailní 3D model, který lze procházet přesně tak, jako byste byli přímo v objektu.

Vaši zákazníci, zájemci o nemovitosti, obchodní partneři či budoucí kolegové si tak mohou udělat dokonalou představu o prostoru, který prodáváte nebo ve kterém pracujete. Zážitek z virtuální reality je perfektní.

Komerční prostory

Přístup ke skenování komerčních nemovitostí se liší v každém jednom případě. Naskenujeme pro vás rozlehlou výrobní halu o víkendu, abychom neomezili provoz.

Několikapatrový hotel za běžného provozu. Domluvíme si optimální postup, skenování rozložíme do několika dnů, tak jak to umožní obsazenost pokojů.

Skenování muzea zahájíme klidně ve tři ráno, aby bylo možné v deset dopoledne otevřít pro návštěvníky..

Rodinné domy, byty

Rodinné domy často nemají zachovalou stavební dokumentaci a tam je 3D scan nenahraditelným pomocníkem pro orientaci Vaší i Vašeho klienta. 

Před pronájmem nemovitosti si zdokumentujte stav objektu, který může v budoucnu posloužit jako právní dokumentace, při poškození objektu.

Skenujeme nejen obytné prostory, ale i sklepy, garáže a těžko přístupné půdní prostory. Celek Vám pak dá dokonalý a snadno čitelný obraz nemovitosti, který můžete prezentovat klientovi.

Stavební & developerské společnosti

,,Můžete nám ukázat, co jste v minulosti postavili?“ je častý dotaz, na obchodních jednání. V tu chvíli vytáhnete notebook a ukazujete ve 3D své realizace, které si může protistrana v klidu projít a podívat se na kvalitu, styl a standard Vašich dokončených projektů.

Kompletní 3D Scan realizovaných staveb je Váš přirozený krok kupředu!

planning-3536757_1280

Dominik Pecháč

Domy & Byty
+420 792509517
dominik@nemovitosti360.cz

Tomáš Rychtecký

Provozovny & Hotely
+420 774083146
tomas@nemovitosti360.cz